VakıfBank’a müjde: Santarelli’nin Ekibi Transferden Vazgeçti!

Hem Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın hem de İtalyan ekibi Imoco Volley Conegliano’nun başantrenörlüğünü üstlenen Daniele Santarelli bir transferden vazgeçmek zorunda kaldı. Elena Pietrini’yi kadroya eklemek isteyen İtalyan ekibi, Savino Del Bene Scandicci’nin engeline takıldı.

SANTARELLI’NIN EKİBİ

La Gazzetta dello Sport geçtiğimiz günlerde Daniele Santarelli’nin başantrenörlüğünü yaptığı Imoco Volley Conegliano’nun İtalyan voleybolcu Elena Pietrini ile ilgilendiğini aktardı. Haberin detaylarına göre ekip Pietrini’ye gelecek sezon için teklif dahi yapmıştı.

SCANDICCI’DEN TRANSFERE BLOK

İtalyan ekibi Savino Del Bene Scandicci’den Imoco Volley Conegliano’nun transferine engel geldi. Scandicci ekip ile 1 yıllık kontratı bulunan Pietrini’nin Imoco’ya gitmesine izin vermedi. Şu anda Rus ekibi Dinamo-Ak Bars’ta forma giyen Elena Pietrini ya Scandicci’ye dönecek ya da 1 sezonu daha yurtdışında geçirecek.

PIETRINI, VAKIFBANK’IN DA TRANSFER LİSTESİNDE

La Gazzetta dello Sport’tan Gian Luca Pasini’nin aktardığı bilgilere göre VakıfBank, İtalya’da forma giyen Kathryn Plummer ile ilgileniyor. Plummer güncel olarak İtalyan ekibi Imoco Volley Conegliano’da smaçör pozisyonunda yer alıyor. Yine La Gazzetta dello Sport’un iddiasına göre VakıfBank, Kathryn Plummer transferi başarısız olursa İtalyan voleybolcu Elena Pietrini’ye yönelmeyi düşünüyor. Savino Del Bene Scandicci’nin Imoco Volley Conegliano’nun Pietrini transferine engel koyması ile VakıfBank’ın transferde önü açıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x