Özgür Özel Ateş ailesi ile görüştü

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, suikast sonucu yaşamını yitiren Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in eşi Ayşe Ateş ve kızlarını parti genel merkezinde ağırladı.

“AİLENİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Özel, Ayşe Ateş ve kızları ile çekilmiş fotoğraflarını sosyal medya X hesabında paylaştı. Özel, paylaşımına şu notu düştü:

“Ankara’nın ortasında öldürülen ve cinayeti aydınlatılmayan eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş’in değerli eşi Ayşe Ateş ile kızları Bengisu ve Banuçiçek’i Genel Merkezimiz’de ağırladık. Bu suikastın üzerindeki sis perdesi kalkana kadar ailenin yanında olmaya ve evlatlarının yanında olmaya devam edeceğiz.”

AYŞE ATEŞ: HER DAİM YANIMIZDA OLDU

Özgür Özel’in sosyal medya paylaşımını alıntılayan Ayşe Ateş, şu ifadeleri kullandı:

“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Özgür Özel, 30 Aralık 2022 tarihinden bu yana bu siyasi cinayetin bütün karanlık yönleriyle aydınlatılmasından yana tavrını açıkça ortaya koyarak her daim yanımızda oldu.

Sayın Özel, hiçbir siyasi çıkar gözetmeden, yalnızca adalet duygusuyla hareket ederek bana ve kızlarıma kol kanat germeye, adalet yürüyüşümüzde en ön saftaki yerini almaya devam ediyor. Bugünkü görüşmemizde de 1 Temmuz günü yapılacak olan ilk duruşmaya bütün toplantılarını iptal ederek katılacağını söylemek bizi ziyadesiyle mutlu etti.

Ayrıca kızlarıma bir baba edasıyla yaklaşıp hem şefkat gösterdi hem de güven verdi. Bir kız babası olarak evlatlarımın yaşadığı yoksunluğu en içten şekilde hissettiğine şahit oldum. Eve dönerken iki kızımın da yüzü gülüyordu. Kızlarımın yüzünü güldürdüğü için minnettarım. Dilerim ki kızı ve eşiyle sağlıklı, mutlu bir ömür geçirir. İyi insanlar uzun yaşasın. Bu dünyanın iyi insanlara ihtiyacı var.

Hukuka güvenen, adalete inanan güzel kalpli, vicdan sahibi insanlar olduğu müddetçe adliye koridorlarının bütün kötülerin cehennemi olacağından da hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x