Arda Güler sakatlandı mı? Arda Güler Real Madrid maçında oynayacak mı?

Real Madrid‘in bugünkü antrenmanına da katılmayan Arda Güler‘in sakatlığı hakkında açıklama yaptı. Arama motorlarında ise Arda Güler sakatlandı mı? Arda Güler Real Madrid maçında oynayacak mı? soruları aratıldı.

ARDA GÜLER SAKATLANDI MI?

Yaşadığı 2 sakatlığı da atlatan ve ilk kez Real Madrid forması giymeye hazırlanan Arda Güler yine sakatlandı. Eflatun-beyazlıların hocası Carlo Ancelotti yaptığı açıklamada genç yıldızın Şampiyonlar Ligi’nde oynanan Braga maçından önce ısınırken sakatlandığını belirtti. Arda, milli aranın ardından hazır hale gelecek.

“TAMAMIYLA HAZIR OLMASI İÇİN ÖNÜMÜZDE MİLLİ ARA VAR”

Valencia maçı öncesi açıklamada bulunan Real Madrid Teknik Direktörü Ancelotti, ” Arda Güler, Braga maçından önce sakatlanmıştı. Şu an üzgün ama durumu ciddi değil. Bu bir nüksetme değil, sakin ilerliyoruz. Tamamıyla hazır olması için önümüzde milli ara var.” dedi.

“HARİKA BİR GELECEĞİ OLACAK”

Arda Güler ile ilgili açıklamalarına devam eden İtalyan hoca, “Arda Güler geçen sezon bir sakatlık geçirdi ve onu başarıyla atlattı. Ama böyle bir sakatlık geçirdiğinizde, bu küçük sorunları yaşıyorsunuz. Arda Güler hala büyük bir yetenek. Bu yaşadıkları önemsiz. Harika bir geleceği olacak.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x