Acun yarışmacılara açtı ağzını yumdu gözünü: Ne yapıyorsanız yapın hadi

Survivor All Star’da sezonun başından bu yana neredeyse her gün bir kavga oluyor. İzleyiciye sempatik görünmenin bir işe yaramayacağını düşünen yarışmacılar öfkelerini kontrol edemiyor ve hemen her gün bir tartışma doğuyor. Ardı arkası kesilmeyen tartışmalardan biri de Survivor’ın son bölümünde yayınlandı.

Yarışma sırasında Nagihan ve Nefise, Aleyna ile tartışmışlardı. Bu öfke dinmemiş olacak ki bir şekilde konseye de sıçradı. Konseyde Sercan’la arasında küçük bir tartışma yaşayan Aleyna’ya birden Nagihan müdahalesi geldi. İyice gerilen ortamın ardından Nagihan Aleyna’yı itti.

Bu anların ardından Nagihan’ın Sercan ile şakalaşıp güldüğünü gülen Acun Ilıcalı çılgına döndü. İlk kez bu kadar öfkelendiğini gördüğümüz Ilıcalı “Ne yaparsanız yapın” diyerek sandalye fırlattı ve konseyi terk etti. Acun Ilıcalı’nın fazlasıyla sinirlendiği konseye 15 dakika ara verildi.

SUNUCU GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Ancak Acun Ilıcalı’nın bu denli öfkelenmesinden daha da ilginci Survivor Ekstra’da yaşandı. Moderatör Murat Özarı, Ilıcalı’yı bu kadar sinirlendirdikleri için canlı yayında ağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x